SYNERGIE VÝROBKŮ

povrch těla

kůže, vlasy, nehty

doporučené výrobky - vnitřně: OK Omega-3 Complete, OK Gama+, OK Omega+, FactorBase


revitalizace zevně: OK Gel, OK Balsam, OK Omega+


Jaké jsou zkušenosti

OKG jsou prostě jedinečné!!!

Výrobky OKG jsem si objednala v září 2016. Od dubna jsem měla vyrážku v podpaždí a nic na ni nezabíralo. Objednala jsem si tedy FactorBase,OK Gel a OK Balsám. Vyrážka mi začala pomalu mizet a teď je všechno tak jak má být! <br> Moje druhá a krásná zkušenost má i moje dcera, která nyní ukončila 3. třídu. V prvním pololetí školního roku 2016/2017 měla 210 zameškaných hodin! Stále byla nemocná! Objednala jsem pro ni FactorBase Kids a OK Alfu. Obojí užívala pravidelně a na konci školního roku měla pouze 53 zameškaných hodin :-) Jsem vděčná za výrobky OKG!

Barbora Ž.

Doktor se divil, jak se mu atopický ekzém krásně hojí i bez kortikoidů

Atopický ekzém u mého vnoučka Jakoubka a alergie na bylinky se projevila v 10 měsících v prosinci 2015 a stále se zhoršoval....lékař chtěl nasadit kortikoidy-dcera odmítla-nasadila jsem mu Factor Base a Omegu+ -obojí užíval vnitřně a postižená místa jsme také mazaly Omegou+ .....na kontrole se dr.divil jak se mu atop krásně hojí a ztrácí-sám měl zájem o naše produkty OKG. Kubíček je již zcela bez ekzému.čistý za 6 měsíců.....jsem ráda,že pracuji s tak úžasnými produkty,navracející zdraví.............

Zdeňka S., Ronov nad Doubravou

Už mě NETRÁPÍ ALERGIE, vodnatá RÝMA, oteklé oči a EKZÉMY!!!

Už od dětství mě trápil atopický ekzém, alergie na pyl a některé potraviny. Prošla jsem si snad úplně vším. Léčba kortikoidy, vakcíny a různé vodní lázně, vše bez výsledku. Neustálé kýchání, oteklé oči, vodnatá rýma, vyrážky a svědivá, mokvavá kůže mě doprovázeli přes 20let. Začala jsem užívat Factor Base a Omegu+ a už po dvou měsících bylo viditelné zlepšení. Kůže přestala mokvat, přestali mi otékat a svědit prsty. Za další měsíc se kůže zahojila, ekzém už zcela zmizel, akorát zůstala citlivá místa, která jsem promazávala Balsamem. Po té jsem ještě přidala Tau a Betu+ . Atopický ekzém, který jsem měla od prvního těhotenství na rukou téměř 9 let, byl do půl roku pryč. A k mé velké radosti jsem o Vánocích zjistila, že můžu dokonce jíst vlašské a lískové oříšky bez alergických reakcí. A nyní během pylové sezony všichni kolem kýchají, stěžují si jak je to obtěžuje a já nic, žádné alergické projevy na pyl. :-) A za to vše jsem vděčná výrobkům OKG. Děkuji.

Veronika P., Načeradec

Pigmentových skvrn jsem se zbavila

Užíváním Emulipsu Forte,Ok Alfy+ a Omegy3 Complete jsem se zbavila za necelý rok pigmentových skvrn,které se mě udělaly v těhotenství:)Produkty jsou skvělé,pomáhají,léčí a hlavně uzdravují,moc za ně děkuji a určitě doporučuji všem:)

Andrea M.,Hodonín

Do druhého dne bez bolesti a puchýřů

Manžel si večer spálil ruku o žhavý klacek. Namazali jsme 3x a ráno byly puchýře pryč a po bolesti ani památky. Skvělý výrobek. Děkujeme

Jana V., Praha

PLÍSEŇ MEZI PRSTY Z BAZÉNU JE PRYČ

Po kurzu plavání ve škole se naší dceři Amálce udělala plíseň mezi prsty. Natírali jsme 3 dny intenzivně OK Gelem, poté 4 dny promazávali OK Balsámem na dohojení a plíseň byla úplně pryč! Velmi za výrobky děkuji!

Mgr. Petra S., Strážovice

Díky Tau+ mého tatínka už netrápí pásový opar.

Můj tatínek prodělal ve třiceti letech neštovice. Od té doby, když měl stres a nebo při nachlazení, ho trápil pásový opar. Běžně dostupné vitamíny a injekce nepomáhali. Musel si to období protrpět a došlo to tak daleko, že ho boleli i nervy na obličeji. Bylo těžké přesvědčit ho, aby zkusil užívat výrobky OKG, ale přece se mi to podařilo. Po měsíci užívání Tau+, se mi přiznal, že byl nachlazený a pásový opar se po dlouhých 32 letech NEOBJEVIL. Děkuji, za tak vzácné a unikátní výrobky.

Veronika P., Načeradec

Účinky FactorBase NO mě velice překvapily.

Měla jsem skřípnuté nervy pod žebry, tak mě to bolelo, že jsem nemohla sedět, ležet a ani se pořádně nadechnout. Začala jsem tedy užívat FB NO, brala jsem ho 2x denně, ráno a večer před spaním. Druhý den jsem už vydržela sedět s menšími bolestmi a v noci jsem konečně vyspala. Po třech dnech jsem už byla FIT a mohla jsem zase fungovat bez bolesti a po skřípnutých nervech ani památky. Jsem za výrobky OKG nesmírně vděčná. Děkuji, děkuji, děkuji...

Veronika P. Načeradec

Atopický ekzém už nemám!

V roce 2013 pred statnicemi se u me pri zvysene psychicke namaze objevil atopicky ekzem v oblasti ocnich vicek. Leky nezabiraly, masticky taky ne. Pro zklidneni na cas zmizel, ale nezbalila jsem se jej. V lednu 2016 opet pri velkem psychickem vypeti jsem malem neotevrela oko - vicko nateklo a zcervenalo, ekzem zacal neprijmne svedit a kuze se loupala. Po nasazeni FB detox, Kids a zvyseni davek Factor Base uz po dvou dnech naproste zlepseni, 3. den uplne bez projevu.

Lucie S., Brno

Věřit výrobkům OKG se vyplatí!!!

Po téměř 2 leté pauze jsem byla dohnána zdravoním stavem k tomu,že jsem si výrobky opět objednala.Mám silný ekzem a alergii,a už se to opravdu nedalo vydržet.Nasadila jsem si megadávky Faktoru Base,Alfy a Kidsu a výsledek?nečekala jsem dlouho.Už za několik hodin mi začala plet´blednout,kůže mě přestala svědět-prostě úžasné!Ještě jsem střídala gel s balsamem,po gelu mě vždycky okamžitě přestane kůže svědět.Díky za výrobky!

Halka M., Huntířov u Jablonce n/N

Vivat naše produkty!

Naše Karolínka si zatrhávala neustále záděry. Chodí na plavání a asi si z bazénu do záděry natáhla bradavici...Bradavice byla mnohem větší ale nevzpomněla jsem fotit... Trvalo to skoro půl roku celkem - střídali jsme OK gel i OK balsam...pak hodně pomohl právě OK balsam... Poctivě jsme mazali několikrát za den a nakonec bradavice zmizela nadobro. Jsem si naprosto jistá, že ji OK Gel a OK Balsam zachránily nehtové lůžko! Vivat naše produkty ! Jsem velmi vděčná, že mám doma tak skvělé pomocníky...

Lýdie E., Tanvald

Spálená ruka vyléčená úplně bez jizvy!

Spálila jsem si ruku o horkovzdušnou pistoli a měla jsem na ruce otištěnou  vypálenou mřížku. OK Gel nosím všude s sebou a tak jsem okamžitě začala mazat... Rána se začala krásně hojit a dnes nemám na ruce ani jizvu !!! OK Gel je prostě super lékárnička do kapsy! Fotky: první foto spálení, druhé foto tři dny na to, další foto 9 dní poté - poslední foto dnes - úplně bez jizvy!

Lýdie E., Tanvald

Tvář bez šrámů

Naše Káťa si sedřela tvář na ledě na bruslích... Je to slečna a určitě by jizvy na tváři nechtěla - ale protože máme OK Gel tak jsem se toho vůbec nebála...Odřenina se hojila téměř před očima a dnes nemá na tváři jediný šrám... Děkuji za OK Gel a jeho fantastické účinky!!!

Lýdie E., Tanvald

ŠITÍ NEBYLO TŘEBA

I když si někdy říkám, že bdím 24 hodin denně nad svými dětmi, stačí malá nepozornost a je tady úraz. Mladší dcera Anetka hopsala tak dlouho, až spadla s kuchyňské lavice, na hranu dětské dřevěné židličky a rozsekla si obočí. Nejdřív tam měla velkou rýhu, potom se to začalo roztahovat a začalo to hodně krvácet. Vzala jsem OK Gel a dala jí to přímo na ránu, pro jistotu jsem vzala auto a valila k paní doktorce. Přijely jsme na poslední chvilku, končily jí ordinační hodiny. Je to od nás 4 km, už po cestě, to přestalo krvácet a rána se začala zatahovat. Paní doktorka nás pochválila, že se to začalo zatahovat a nemusí se to šít. Pro jistotu to zatřela ,,zelenkou“ a dala mašličku. Pak jsme to mazaly OK Balzámem. Jizvička není skoro ani vidět.

Hana Z., Zlín

ALERGIE NA ŠTÍPNUTÍ BEZ ANTIBIOTIK

Anetku (4 roky) něco štíplo do ručičky, od lokte jí to nateklo až po prstíky, mazaly jsem gelem jeden den k to bylo dobré a druhý den jí zase něco štíplo, udělala se jí na čelíčku velká boule, do rána se jí to slilo po čelíčku. Další den ráno už měla nateklý i nosík mezi očičkama. Ráno se probudila a na očička už neviděla. Kolem poledne je už otevřela. Večer když jsem jí dávala spinkat, očička opět natékaly. Čelíčko i ručičku jsem mazala OK Gelem, mimo to jí dávám Alfičku. Ráno už měla jen malý otok na nosíku.

Hana Z., Zlín

OK GEL OPRAVDU FUNGUJE

Den před vysvědčením si na vycházce se třídou má dcera dost ošklivě sedřela kolínko, vypadalo to opravdu ošklivě. Bála jsem se, že má zkažené prázdniny (těšila se do bazénu a na výlety…). Mazala jsem jí to gelíkem třikrát i čtyřikrát denně, tvrdé strupy se před očima ztrácely bylo vidět jak se to rychle hojilo. Za týden byly tvrdé strupy pryč. Růžové flíčky jsme promazávaly balsámkem. Po třech týdnech měla nepatrné jizvičky. Dnes to není skoro vidět.

Hana Z., Zlín

Alergická reakce na běžný úklidový prostředek v domácnosti

Po nadýchání se saponátu jsem otekla na různých částech obličeje, udělala se mi bolestivá vyrážka a puchýře kolem úst. Zkoušela jsem vše možné na zklidnění, až mě napadlo použít olejíček Emulips Forte. Nateklá místa a puchýře kolem rtů jsem promazala Fortíkem, opakovala jsem po dobu 2 dnů 3x denně a za dva dny se alergie, puchýřky a otoky vstřebaly a začala se mi tvořit nová jemná pokožka. Od té doby na kožní problémy velice ráda aplikuju právě Emulips Forte, který krásně postižená místa zklidní, neštípe, takže ho skvěle snáší i můj syn a krásně hojí. Děkuji moc kolegyni Ditě za skvělý tip a OKG za tak jedinečné produkty.

Petra K., Květnice

Jizvy jsou pryč!

Před dvěma měsíci jsem prodělala neštovice. Na hrudníku mi zůstaly jizvy. Vyzkoušela jsem OK Balsam, po třech týdnech se jizvy zhojily a “zatočila jsem” tak i s akné na obličeji.

Denisa H., Bohumín

Zkušenost při onemocnění růžovkou

Projevila se po transfuzi krve. 15 let jsem měla růžovku na tváři, chodila na leaser - přesto jsem se nemohla růžovky zbavit. Začala jsem užívat Synergy pack (Emulips, OK Omega+, OK Alfa+, Factor Base, OK Tau+) a mazat obličej střídavě OK Gelem a OK Omegou+. Do 5 měsíců byla růžovka pryč! :-)

Irena B., Děčín

Skvrna i svědění bylo pryč

Štípnul mne do nohy jakýsi hmyz a jako vždy začínalo nepříjemné "puchnutí a červený koláč". Vzhledem k tomu, že mi již došel OK Gel i Emulips a měla jsem doma pouze OK Alfu+, pár kapkami jsem tento "červený flek" pomázla (jindy jsem to řešila jitrocelem) a velice brzy - cca za 2 hod byla skvrna i svědění pryč. Opravdu úžasné! Děkuji moc!

Věra M., Hodkovice nad Mohelkou

Vyřešil si problém s lupenkou a navíc našel novou známost :-)

Pana Petra (40 let) trápila lupenka. I když neměl toto onemocnění nějak rozsáhlé, bylo to nepříjemné a nechtěl, aby se to ještě zhoršilo. Doporučila jsem mu na lupenku Factor Base a OK Omegu+. Po vybrání 3 balení Factor Base a 5 lahviček OK Omega+, kterou bral vnitřně i na mazání postižených míst, měl za cca 3/4 roku tělo čisté! Jeho manželka se předtím kvůli lupence s ním rozvedla, měl problém navázat další vztah, dnes má novou přítelkyni! :-)

Hanka A., Zlín

Nožička ani zub už nebolí!

Můj 2,5 letý syn se po půlnoci kroutil v posteli a vzdychal, asi po hodině se úplně probudil s pláčem, že ho bolí nožičky. Tak jsem mu je chvilku hladila, že to bude dobrý. Plakat přestal, ale pořád se pod peřinou kroutil a nemohl spinkat. Po další hodině se opět rozplakal, že ho bolí nožička a že ji chce zavázat. (Nejsem si vědoma, že by se někde uděřil nebo spadl). Tak jsem mu ji namazala OK Gelem a chvilku promasírovala. Asi za čtvrt hodiny usnul a spal až do osmi ráno. Ráno se vzbudil s úsměvem a říkal, že nožička už ho nebolí. OK Gel je u nás nepostradatelný. Mě asi dva dny bolel zub, stolička a udělal se mi kolem něho hnisavý váček. Bála jsem se jít k zubařce, odkládala jsem to, až bude opravdu nejhůř. Namazala jsem gelem a bolest ustoupila po pár hodinách a za dva dni jsem si uvědomila, že nemám ani žádný váček. Zub si samozřejmě nechám spravit, ale v klidu, bez bolesti a zánětu. Jsem vděčna, že OK Gel, jako i všechny ostatní výrobky OKG, existují.

Monika D., Nyklovice

Po ekzému už nemám ani stopy!

Míval jsem ekzémy na rukou, specielně v období podzim/zima jsem míval potíže, kůže mi lokálně mokvala, pak praskala a celkově to bylo hodně nepříjemné. Od konce 05/2013 konzumuji produkty OKG. Začal jsem Emulipsem Forte a postupně jsem přidával OK Alfu+, Factor Base, OK Tau+, OK Gamu+ nebo OK Omegu-3 Complete a teď i Factor Base Kids. Je podzim 2013 a k mému překvapení jsem si všimnul, že mi ruce nejen nepraskají, ale že po ekzému už nemám ani stopy. Jsem vděčný své ženě, že mě k užívání produktů OKG povzbudila.

Miroslav V., Mníšek pod Brdy

OK Gelu a OK Balsamu - podtržená jednička!

Začátkem léta jsem postřehla, že pan Víťa T. hodně špatně chodí, dokonce kulhá. Zeptala jsem se, co se mu stalo. Z kotníčkové uzavřené boty opatrně vysoukal nohu, pak sundal ponožku a nebyl to vůbec pěkný pohled! Plíseň doprovázená nesčetnými puchýřky, některé už popraskaly a pod nimi živé maso. Okamžitě jsem panu Víťovi podala stále mne doprovázející OK Gel a přinutila jsem ho, aby si jím HNED nohy namazal. Liboval si, jak mu gel nohy chladil. V tubě už gelu moc nezbývalo, ale na vyzkoušení to stačilo. Asi po 3 dnech přišel nadšený pan Víťa s tím, že se konečně vyspal, protože předtím už několik nocí nespal bolestí. Objednal si u mne nový OK Gel i s OK Balsamem. Praskliny se do týdne zatáhly, plíseň potřebovala delší čas. Po 2 měsících už měl pan Víťa nohy zahojené, ale stále promazává balsamem suchou kůži. S poděkováním řekl, že bude šířit reklamu na OK Gel a OK Balsam, protože si to zaslouží - jsou na podtrženou jedničku!

Jana S., Pojbuky

OK Gel mám úspěšně vyzkoušený

OK Gel mám úspěšně vyzkoušený pro použití při štípnutí sebe i vnoučat, říznutí, bolení ucha, pálení v nose apod.

Věra M., Frýdštejn

Ostruha zmizela

OK gel mi během půl roku dokázal "zlikvidovat" ostruhu na patě.

Tomáš B.,Červený Kostelec

Tak kvalitní vlasy, jako nikdy!

Všimla jsem si, že když si myju vlasy, dost jich ve vaně zůstává. Totéž jsem si všimla při česání, kartáč plný vlasů. Hned jsem si objednala OK Omegu-3 Complete a už po týdnu, aniž bych to nějak sledovala... po mytí vlasů čistá vana, při česání pár vlasů na kartáči. Podobnou zkušenost má i moje maminka, ta užívá OK Gamu+, je diabetička a tvrdí, že má teď tak kvalitní vlasy, jaké nikdy neměla.

Monika D., Nyklovice

Záděrky jsou pryč a pokožka na obličeji už není zarudlá

OK Omega+ užívám 14 dní a je vážně super. Trpěla jsem na záděrky kolem nehtů a na zarudlou pokožku na obličeji v oblasti tváří. Záděrky jsou pryč a pokožka na obličeji se také zlepšila. Už není zarudlá. Na obličej si OK Omegu+ natírám zevně. I na dotek je pokožka příjemnější. Mám problematickou pleť a díky OK Omega+ ji mám mnohem lepší. Jsem s tímto výrobkem opravdu moc spokojená. Všem ji doporučuji. Děkuji OKG za to, že je.

Jana J., Mělník

Přestaly mi padat vlasy

Hlavním důvodem, proč jsem si vzala Emulips, bylo snížení váhy. Na váze úbývám zatím pomalu, ale co mě velice překvapilo je, že nemám žádné pálení žáhy a co ještě víc, že mi přestaly padat vlasy. Zdá se mi to neuvěřitelné, ale je to tak. Dříve jsem denně vyčesávala chomáč vlasů a teď mám hřeben téměř prázdný. Moc děkuji - je to úžasné.

Vlasta H., Jince

Nedám na OK Gel dopustit

Můj syn si na praxi pořezal prst o železo až na kost. V nemocnici ránu vyčistili a sešili. Do týdne mu prst napuchl a začal fialovět. Nasadili jsme gel, který jsme mazali každou hodinu - a za 4 dny byla kontrola v nemocnici. Hrozilo znovu čištění a šití. Tam nevěřili svým očím - prst "odpuchl", zánět se ztratil a jizva se krásně zatáhla a pomalu se ztrácí. No, není to super, když si můžeme takhle poradit bez doktorů? :-) Já jsem vděčná za takhle geniální produkty! Děkuji moc.

Marie H., Uherský Ostroh

Do týdne byla rána úplně zahojená

Náš syn přišel z venku s cca 3 mm hlubokou tržnou ránou asi 3 cm dlouhou - v pase. Ránu jsem vyčistila a týden jsme mu na ni nanášeli OK Gel (ve spánku, aby nevnímal štípání). Rána nejen, že se nemusela šít, ale ani v okolí rány nevznikl otok a do týdne byla úplně zahojená. Mažeme místo dál a ztrácí se i jizva. Vynikající!

Aneta K., Brno

Rána se nemusela šít!

Bratr si roztrhl prst na ruce. Rána krvácela, ale OK Gelem se podařilo krvácení zastavit. Obvaz s OK Gelem jsem přikládala 3x denně asi tak týden. Rána se zacelila a začala jsem mazat OK Balsamem, dokud se nezahojila. Prst je zahojený a bez jizvy! OK Gel a OK Balsam je má domácí lékárnička na všechny bolístky. Jsem s výrobky OKG velmi spokojená!

Stanislava C., Vejprty

Atopický ekzém jsme zvládli vyřešit bez kortikoidních mastí

Mojí mladší dceři se kolem 20tého měsíce objevil ATOPICKÝ EKZÉM. Nejprve jen tak trošku, který jsme díky výrobkům (Emulips, Factor Base, OK Omega+, OK Alfa+, OK Beta+, OK Balsam, OK Gel) vyřešili, ale to jsme ještě netušili, že to je teprve začátek. Jak se tělo začalo čistit, propukl ekzém v několikrát horší formě. Proto jsme přidali na dávkování a i když to kolikrát vypadalo hrozivě, vyplatilo se vydržet. Po ¾ roce se podařilo ekzém vyřešit úplně. Nyní jsou dceři víc jak 3 roky a je úplně v pořádku, i když baští rajčata, čokoládu a jahody, které miluje. Jsem vděčná, že máme po ruce tak jedinečné výrobky, které nám vždy pomůžou a ekzém jsme zvládli vyřešit přírodní cestou, bez jakýchkoliv kortikoidních mastí. Děkuji. :o)

Petra S., Mukařov

Do měsíce byl bércový vřed zatažený

Kamarádčin manžel se léčil už dva měsíce z bércovým vředem a pořád se mu nezavíral, pořád byl mokvavý. Doporučila jsem jí OK Gel a OK Balsam. Mazala manželovi tenkou vrstvou OK Gelu  kolem vředu pokaždé, když sundal obvaz a jak se rána zatáhla, tak promazávali Balsámkem. A do měsíce byl bércový vřed zatažený a dodnes - a to je víc, než půl roku, se neotevřel nanovo.

Milada G., Orlová Lutyně

Vynikající pomocník!

Moc děkuji za OK Gel, vynikající "pomocník do domácnosti". Mému synovi jsem ho dávala při prořezávání prvních zoubků, na každou modřinu - a moc nám pomohl. Já jsem s ním spokojená také, pomáhá mi na opary a popáleniny. Moc vám za něj děkuji.

Martina P., Brno

Už nevím, co jsou lupy ve vlasech!

Téměř 20 let jsem trpěla na lupy a nepomáhalo mi vůbec nic - ani přípravky od doktora, ani "zázračné" šampony. Před rokem jsem začala užívat OK Betu plus a po 2 měsících jsem zjistila, že po lupech není ani památky! Jsem za to moc vděčná.

Hana V., Jihlava

4. den už nebylo vidět, že boural ;-)

Mému ročnímu synkovi neuhnul koš s hračkami :), takže do něj naboural. Měl velké štěstí, že těsně minul levé očičko :(. Hned, jak se uklidnil, jsem vzala OK Gel a mazala celý den cca po 3-4 hodinách. Večer už to neměl skoro vůbec oteklé a ani modřina nebyla nijak výrazná. Další dva dny jsem mazala střídavě OK Gel a OK Balsam, dnes je to 4. den od nehody a není vidět, že by se mu něco stalo! Jsem moc vděčná za výrobky a mohu jen a jen doporučit! Děkuji za ně :o)!

Naďa D., Rokycany

Kuří oka zmizela

Asi 10 let jsem měla na chodidle dvě velká kuří oka, která jsem byla několikrát vypalovat, ale bohužel i přes veškerou snahu jsem se jich nezbavila. Bohužel, nemám trpělivost, abych pravidelně mazala OK Gelem a tak jsem se smířila s tím, že zkusím jít opět na vypalování. Poslední 2 měsíce jsem pravidelně brala OK Betu+ a OK Gamu+, občas Emulips Forte a OK Alfu+ a náhodou jsem zjistila, že během těch 2 měsíců mi kuří oka zmizela, takže nikam na vypalování nemusím a mám z toho velkou radost.

Veronika S., Březůvky

Konečně je ekzém pryč

Moje dvě děti trpí od malička atopickým ekzémem. Vyzkoušeli jsme spoustu mastiček předepsaných od lékařky, ale nic nepomohlo a když ano, tak jen na chvilku. Začala jsem tedy používat OK Omegu+ a OK Balsam. Už po 14 dnech používání se dostavily pozitivní výsledky. Zhruba po třech měsících jsme byli úplně bez ekzému. Měsíc už výrobky používáme jen sem tam a po ekzému není vidu ani slechu. Díky za výrobky OKG :o)

Štěpánka N., Praha

BOJ S ATOPICKÝM EKZÉMEM JSME KONEČNĚ VYHRÁLI!

Mému synovi bylo 8 měsíců, když se mu objevil atopický ekzém. První moje reakce byla: nebudu mu podávat žádné kortikoidy. Začala jsem mu dávat OK Omegu+ a Factor Base. Přišlo zhoršení místo zlepšení. Pro mě to ale bylo znamení, že se tělo začíná čistit a je to v pořádku. Asi po měsíci přišlo zlepšení, pak byl 2 měsíce krásně čistý, pak se ekzém zase objevil. Bylo to jako na houpačce, měsíc zlepšení, pak 2 měsíce špatný... My jsme ale vytrvali a užívali výrobky dál, přidali jsme OK Beta+. Dnes už je tomu 7 měsíců, co je můj chlapeček krásně čistý bez ekzému. Jaký to je úžasný pocit matky, která se může koukat na šťastné a spokojené dítě. Velké díky za produkty OKG.

Jana T., Jablonec nad Nisou

Bradavice jsou pryč!

Náš 10 letý syn Dominik měl na rukou celkem 50 bradavic. Rok jsme chodili na vypalování dusíkem a nepomohlo to, tak jsem synovi koupila Faktor Base Kids, ostříhávala jsem mu to obden a mazala OK Gelem. Po třech týdnech nemá ani jednu bradavici! Moc děkuji za výrobky OKG, jsem za ně vděčná a budeme je nadále užívat.

Ivana Č., Přelouč

Moje zkušenost s OK Balsamem

Můj 4 letý syn Erik měl jít na obřízku, nechtěla jsem ho trápit a tak jsem měsíc mazala předkožku OK Balsamem a musím se pochlubit - opravdu nám to pomohlo. Stačilo každý den po celý měsíc mazat a stahovat - a už nemusí na obřízku. Jsem vděčná za OK Balsam.

Ivana Č., Přelouč

Už žádné kortikoidy!

Po infekčním onemocnění BORRELIOSOU, vyvolaném klíšťaty se mi objevil ekzém, který se zhoršoval a rozšiřoval po celém těle. Mazala jsem se kortikoidy, brala léky, chodila jsem na injekce. Od listopadu 2009 jsem začala užívat přípravky OKG. Zprvu EMULIPS a OK OMEGA+ - vnitřně, i jako mazání. Ekzém začal ustupovat. Poté jsem vyzkoušela i ostatní OKG přípravky, které používám 3. rok. Nedám na výrobky OKG dopustit a užívat je budu nadále, jako prevenci a ochranu. Mohu tyto výrobky všem jen doporučit. Jsem bez potíží. Děkuji.

Lenka M., Brno

U OKG jsem našla pomoc

V roce 2007 jsem nastydla na brigádě jablek. Nevěnovala jsem tomu pozornost, ale když se mi udělala menší boule na krku, navštívila jsem lékaře a ten mě poslal na ultrazvuk. vyšetření. Tam mi nic nenašli, vypadalo to, jako nastydlé uzliny. Po delší době se mi boule zvětšila a já jsem myslela, že budu muset k doktorovi "na řezání", objevil se tam hnis. Manžel mi navrhl zkusit produkty OKG. Dávali jsme na bulku OK Gel a OK Balsam - střídavě a přidali jsme i zábal. Asi po měsíci jsme doplnili i OK Alfu+. Dnes se cítím lépe a děkuji, že OKG existuje. V léčbě budeme pokračovat.

Zdeňka H., Bor

Po ekzému ani stopy!

U mé dcerky Elišky se ve 14ti měsících objevil atopický ekzém. Nejdříve jsme to řešili u kožní lékařky, ale nic nezabíralo. Až jsem se dozvěděla o výrobcích OKG a zakoupila OK Alfu+, OK Omegu+, Factor Base a OK Balsam a již po 4 měsících bylo po problému. Teď jsou Elišce 3 roky a po ekzému ani stopy.

Kateřina N., Mšeno u Mělníka

Bradavice jsou pryč!

Díky OK Gelu jsem se zbavila bradavic na chodidlech, dřív jsem na ně hodně trpěla a musela podstupovat bolestivé vypalování, které jsem absolvovala pravidelně min. 1x za měsíc skoro 2 roky! Takže je to opravdu velká úleva. Děkuji za tak skvělý výrobek! :o)

Petra S., Mukařov

Po 9 letech konečně zlepšení!

Moje vnučka přišla ze školy domů s tím, že je tam kluk s obvázanýma rukama, že jí ho je líto, jestli mu nemůžu pomoci, že se stále škrábe. Od paní učitelky získala telefon na maminku, s ní jsem se sešla v únoru tohoto roku. Daniel E. (9 let) má od 9 měsíců atopický ekzém, alergie, nemůže spát na normálních polštářích, bere 5 léků denně, kortikoidy, má "dýchátko". Měsíčně stály jeho léky 2500,- Kč - už 9 let. Žádný výsledek. Po půl roce užívání Factor Base, OK Omega+ a OK Tau+ mohl kortikoidy vysadit úplně, prášek bere jen 1, dýchátko na polovic. V noci konečně spí. Maminka se těší, že konečně bude moci s kamarády chodit do nějakého kroužku. :-)

Anna M., Liberec

Po využívání půl balení se ekzém ztratil

Manžel začal užívat OK Betu+ na překyselení organismu. Už po měsíci a půl užívání se mu ze zápěstí a prstů ztratil ekzém, který ho dlouhá léta trápil. A to užívá OK Betu+ pouze 1x denně 1 lžičku. Po využívání půl balení má tak skvělé výsledky! Je to neuvěřitelné :o)! Velké díky za tak skvělé produkty!

Petra S., Mukařov

Bezvadný i na zarůstající nehty

OK Gel je bezvadný i na zarůstající nehty. Vyzkoušeli jsme to na mém 5-letém synovi.

Iva H., Zdice

Za 3 dny ječné zrno zmizelo!

Zbavila jsem se ječného zrna - třetí den už bylo pryč při kapání "kapek z OK Gelu" (1 dl převařené odstáté vody a 1 lžička OK Gelu). První den jsem vnímala trošku zhoršení - uvažovala jsem o návštěvě očního, ale překonala jsem to a kapala dál a večer už mě oko bolelo méně. Kapala jsem ještě druhý den a třetí den nebylo ráno po ječném zrnu ani památky! S mastičkou z lékárny mi trvalo léčení týden...

Silvie K., Bučovice

Po týdnu ani pupínek!

Před týdnem se u mojí 3 leté dcerky projevila alergická reakce - pravděpodobně na barvivo v křídách. Večer jí naskákala zarudlá vyrážka, byly to slité mapy s hnisavými puchýřky a postupně den ode dne se jí to dělalo i různě po tělíčku. Dost podobné neštovicím. Nejvíce to však měla právě ve vlasech a každý den se probouzela se zahnisanou hlavičkou, opravdu to vypadalo velice nepěkně. Okamžitě jsme nasadili OK Gel a OK Balsam, protože to bylo střídavě mokvavé a šupinaté, vnitřně jsme dávali OK Gamu+. To, jak tyto produkty zafungovaly, mě opravdu velice překvapilo. Po týdnu měla dcerka hlavičku úplně čistou a na těle ani pupínek. Vše jsme zvládli bez procedur na kožním a zbytečné chemie. Děkuju za to!!!

Petra V., Ústí nad Labem

Zácpa, ekzém, oslabená imunita? MINULOST

Naše dcera Anetka na návštěvě chytla ve 2,5letech Salmonelu ještě s nějakou doprovodnou bakterií. Ačkoliv jsme dodržovali rady lékařů, měla stále nafouklá střeva, vyprazdňovala se jen s projímadlem či čípkem. Byla stále nemocná, unavená a do školky skoro nechodila. Objevil se jí atopický ekzém na těle. Nerostly ji vlásky - na hlavičce měla dermatitidu. Před třemi roky jsem jí začala dávat výrobky OKG. Protože měla toho tolik, brala celou synergii výrobků. S upraveným trávením a vyprazdňováním se postupně zlepšila její imunita, zmizel atopický ekzém i dermatitida. Nyní je to vitální zdravá holčička s dlouhými vlásky. Ve škole má zameškaných jen pár hodin. Za toto všechno jsme všichni moc vděční.

Ing. Dita K., Přelouč

Posílená imunita a atopický ekzém pryč

Od narození měl náš Filípek sníženou imunitu a špatné jaterní testy. V období zavádění příkrmů se mu objevil atopický ekzém. Měl ho nejen na těle, ale i na celém obličeji. Vsadila jsem na výrobky OKG - bral 3x denně pár kapek OK Tau+, OK Omega+ a Emulips a do jídla jsem mu míchala OK Factor Base. Ekzém jsem natírala OK Omegou a OK Balsamem. Do 4 měsíců nebylo po ekzému ani památky, ale co více - posílila se mu imunita a jaterní testy má v pořádku. Výrobky OKG mu dávám jednou denně preventivně i nadále. Nyní jsou mu skoro 4 roky. Je zdravý. Dětského doktora navštěvujeme jen při preventivních prohlídkách. Jsem velmi ráda, že jsem objevila tak účinné a navíc bezpečné přírodní výrobky OKG.

Ing. Dita K. , Přelouč

Po týdnu má dcerka ručičku zahojenou!

Má tříletá dcerka si ošklivě popálila ruku o krbová kamna. Ihned se jí udělal obrovský bolestivý puchýř. Na dotek byla ručička velmi citlivá. Ránu jsem jí namazala OK Gelem, zavázala obvazem a každý den přemazávala a přebalovala. Po týdnu má dcerka ručičku zahojenou a téměř bez známek jakéhokoliv poškození. Tímto děkuji firmě OKG za fantastické produkty!!!

Lenka R., Praha

OK Gel pomohl opravdu rychle!

OK Gel mi pomohl pří léčbě oparu. Po jednom dni mazání už skoro není po oparu ani památky. Taktéž dnešní spálenina se okamžitě zlepšila a téměř už není vidět, což mě opravdu těší. Nechtělo se mi věřit, že by OK Gel mohl tak skvěle fungovat. Rozhodně všem doporučuji a příště zkusím ještě OK Balsam.

Silvie K., Bučovice

Gelík funguje!

Můj malý syn "boural" jeden večer s dřevěnou hračkou. Měl odřené čelo, obrovskou bouli a úplně mu to zmodralo. Vypadalo to opravdu děsivě. Namazala jsem mu to OK Gelem, chvilku ho to štípalo, ale to brzo přešlo. Druhý den už měl "jen" odřenou kůži, po bouli ani stopy a modřina taky žádná. Gelík je naprosto úžasný!

Petra K., Mohelnice

Vlásky už nepadají...

Naší dcerce (8let) začaly padat vlasy. Nasadili jsme OK Gamu+ a už po dvou týdnech bylo při mytí vlasů znát, že jich vymýváme mnohem méně!! Stříhání "na krátko", které nám všichni doporučovali, nebylo nutné :o). Moc děkuju a investice nelituju...

Lýdie E., Tanvald

Za dva dny měla rány krásně zahojené!

Moje maminka byla na operaci nohy, osekávali jí klouby. Obvykle jí každá rána hodně hnisá a dlouho se hojí. Hned jak mohla, začala nohu mazat OK gelem a již za 2 dny měla rány krásně zahojené! Sama se nestačila divit:-)

Kamila L., Sokolov

Pomáhají i domácím mazlíčkům

Náš králík měl úplně "živé" a bolavé uši, měl v nich takové špunty z rohoviny. Vzala jsem OK Alfu a vystříkala mu ouška - začalo to pěnit. Druhý den jsem mu ouška vymazala OK Gelem a ještě jednou vystříkala OK Alfou. Další den měl uši oloupané a úplně zahojené - měl v nich novou kůži. Tady je vidět, jak produkty pomáhají :-).

Irena H., Velvary

Ekzém zmizel nadobro a zmizely i alergie

Naší holčičce Karolínce se v deseti měsících objevil Atopický ekzém a s tím alergie na rajčata, čokoládu, kravské mléko, byliny, papriky a jahody... Kortikoidové masti jsem odmítla a Karolínce jsme začali dávat vnitřně OK Omegu+ a OKG FactorBasi a tělíčko jsme mazali OK Omegou. Po šesti měsících ekzém zmizel nadobro a dokonce zmizely i alergie! Dnes jsou Karolínce téměř tři roky a je bez ekzému a bez alergií - jí a pije úplně všechno. Navíc za celou tu dobu nebyla prakticky nemocná! Určitě produkty OKG doporučuji a děkuji za ně...

Lýdie E., Tanvald

Popraskané paty, rtíky? Balsamek!

Moje mamka měla popraskané paty a mastičky moc nezabíraly. Během dvou týdnů používání OK Balsamu má paty skoro zahojené a je moc spokojená. Doporučujeme! OK Balsam u nás "jede" každý den v zimě. Mažeme rtíky všichni, když jsou od zimy a větru praskavé, a díky balsamku máme pusinky k zulíbání :o).

Lýdie E., Tanvald

Krásné nehty

Měla jsem vlnité nehty a často se mi lámaly. Po užívání OK Omegy+ mi začaly růst nehtíky krásně rovné a nemusím používat lak pro zpevnění nehtů. Super a děkuji.

Lýdie E., Tanvald

Neskutečně rychlé hojení!

Před týdnem jsem si spálila ruku o horkovzdušnou pistoli a poctivě mažu gelem. No a za pouhý týden mám dole strupy a jen v tom hlubokém místě mám stroupek a okolo krásnou růžovou novou kůžičku. Vivat OK Gel - je to super zázrak :-)! Dcera Karolínka před týdnem měla spálenou ručičku o žhavou žárovku a do týdne je to pryč - jen malý stroupek. Neskutečně rychlé hojení, prostě skvělé!

Lýdie E., Tanvald

Ječné zrno zmizelo!

Ráda bych se s Vámi podělila o svou vlastní zkušenost. V neděli mě začalo tlačit v oku a pod okem, bylo to dost bolestivé a nepříjemné, vyklubalo se z toho ječné zrno. Musela jsem odvézt sebe a přátelé domů z víkendu a soustředění za volantem a sluníčko udělalo své - v pondělí ráno jsem na oko téměř neviděla, hrozně v něm píchalo a bolelo to. Použila jsem OK Gel bez ředění a mazala pod okem, kde byla asi 8 mm boulička a použila OK Gel i na spodní víčko. Ve středu bylo zcela po problému. Moc děkuji za to, že jsem měla po ruce tuto skvělou domácí lékárničku, která toho umí hrozně moc.

Ivona Ch., Děčín

Váček na dásni do 24 hodin pryč!

Manželovi se v sobotu dopoledne udělal váček na dásni a měl oteklou tvář. Hrozně ho to bolelo, ale zubní pohotovost navštívit nechtěl. Dcera mu nařídila proplachování OK Alfou+. Bránil se, ale poslechl. Vyplachoval ústa, nechal působit přímo na místo bolesti a do 24 hodin váček praskl a tvář splaskla.

Alžběta V., Děčín

Naštípnutá ruka bez otoku a hematomu

Nešťastně jsem spadla do rybníku a naštípla jsem si ruku v zápěstí. Ihned jsem použila OK Gel - a neudělala se modřina ani otok. Lékař na pohotovosti se divil, že tam není žádný otok a hematom, dostala jsem dlahu a po sundání mazala a masírovala OK Gelem a OK Balsamem.

Alžběta V., Děčín

Během 3 dnů po piercingu bez bolesti

Nechala jsem si dát piercing do jazyku, mazala jsem ho OK Gelem a proplachovala OK Alfou+ a během tří dnů jsem měla jazyk bez otoku a bez bolesti. Prý tohle hojení trvá cca 14 dní.

Lucie Ch., Chřibská

Rána zahojená bez šití!

Pořezala jsem si ruku. Rána silně krvácela. OK Gelem se mi podařilo krvácení zastavit. Rychloobvaz s čerstvým OK Gelem jsem si vyměňovala 2x denně asi týden. Zacelenou ránu jsem ještě určitou dobu potírala 1x denně. Bez lékařského ošetření a šití rány mám ránu zahojenou téměř beze stopy.

Ing. Tatiana H., Bratislava

Jizva zmizela!

Po operaci ušních uzlin, kde jsem měla nádor velikosti 18 x 30 mm, mi zůstala jizva od ušního laloku až k bradě. Po propuštění z nemocnice (8. den po operaci) jsem si jizvu začala mazat OK Gelem. Za 10 dnů se zahojila. Pak jsem na noc mazala OK Gel a přes den OK Omegu plus, alespoň 2x. Za 2 měsíce po operaci se jizva tak zahojila, že se téměř vytratila. Už 3 měsíce po operaci se nedalo poznat, kde a jak velká jizva byla. Jsem s výrobky OKG spokojena a pomáhají mi i při jiných zdravotních potížích.

Dagmar K., Brno

Po spálenině ani stopy!

Dcera (2,5 roku) si spálila celou dlaň o varnou desku. Kůži měla seškvařenou. Okamžitě jsem jí začala dlaň natírat OK Gelem. Během pár minut odešla bolest, takže si mohla bez pláče hrát a za necelý měsíc už nebylo po spálenině ani stopy! OK Gel nosím u sebe a využívám na všechny bolístky.

Eva B., Brno

OK Gel mi zachránil nohu!

Uhodil jsem se do nohy a otevřel si starý zhojený bércový vřed. Rána se mi zanítila a rozšířila. Masti a léky nepomáhaly. Naopak - noha mi otekla a hrozila amputace. Použil jsem OK Gel na okolí a později přímo do rány. Vřed se začal čistit. Zpočátku nastalo zdánlivé zhoršení, pak ale otok zmizel a rána se pozvolna uzavírala. Po 2 měsících byla noha v pořádku! Dnes ji mažu OK Balsamem, aby nová kůže nepraskala a byla pružná.

Stanislav K., Brno

Cítím se zdravá a plná energie!

Je mi 32 let. Trápily mě časté nemoci, nachlazení, snížená imunita, celková únava a vyčerpání. Navíc jsem měla i kožní problémy a hodně mi vypadávaly vlasy. Po užívání OK Alfy plus, OK Omegy plus a Emulipsu se začal stav zlepšovat a přidala jsem ještě OKG Factor Base a OK Tau plus. Po 5ti měsících jsem měla čistou kůži, začaly mi vyrůstat nové vlasy a už 10 měsíců jsem zdravá a plná energie. Navíc jsem po půl roce užívání zjistila, že se mi snížila hladina bilirubínu v krvi na normál a mám konečně bílé oči. Výrobky užívám i nadále jako prevenci. Děkuji a doporučuji každému.

Ing. Zdenka Z., Brno

Ekzém už nás netrápí!

Moje vnučka Kristýnka (5 let) se několik let trápila se svědivým ekzémem, který měla rozškrabaný do krve. Dávala jsem jí OKG FactorBase a OK Omegu plus vnitřně i zevně a do 2 měsíců byl ekzém pryč. Je to již rok a je bez potíží.

Božena Š., Brno

Navrácené sebevědomí

Už přes 5 let mě trápí lupénka - ve vlasech, na čele a na rukou. Léčila jsem se - víceméně neúspěšně - a pomalu se už začala smiřovat s tím, že se svého problému nezbavím. Rozhodla jsem se vyzkoušet OK Alfu plus a OK Omegu plus. Účinek byl opravdu rychlý a dokonalý. Téměř za 2 měsíce si mohu dovolit změnit účes, protože má lupénka nejen zmizela, ale už se nevrátila! Doposud nikdo pro mé sebevědomí neudělal tolik, co výrobky OKG.

Jana P., Uničov

"Být znovu ženskou...!"

V mých 44 letech se mi udělaly skvrny po celém těle, které svědily. Lékaři se shodli, že jde o lupénku, která je reakcí mého těla na oslabení imunitního systému v důsledku velkého stresu. Každý den jsem se musela natírat zinkovým olejem s velice nepříjemným zápachem. Dovedete si jistě představit i dopad na moji psychiku! 5 dní jsem se vydržela natírat a dostávala <br /> injekce do žil - bez výsledku! Pak jsem se rozhodla vše vysadit a používat pouze OK Omegu plus. Po využívání 2 lahviček mi lupénka úplně zmizela z celého těla! Jsem vděčná za tento výrobek, který mi umožnil bez trápení "být znovu ženskou"!

Marzia F., Brno

Bez ekzému a jaterní testy v pořádku!

Objevil se mi ekzém, který se zhoršoval a rozšiřoval po celém těle. Mazala jsem se kortikoidy, brala léky. Chvilku to bylo lepší, ale pak se to vrátilo a ještě víc... Potom jsem otěhotněla a kortikoidy ani léky nepoužívala. To byla nejhorší doba. Ruce do krve rozškrábané, ekzém po celém těle. Na obličeji, krku, prsou, na nohách, břiše, sedací časti ... Pak jsem objevila výrobky OKG. Zprvu jsem používala jen OK Omegu plus - natírala ji a užívala vnitřně. Pak jsem přidala ještě OK Alfu plus. Jelikož jsem měla i špatné jaterní testy, tak jsem zkusila i OK Tau plus. Ekzém začal ustupovat a asi za měsíc po něm skoro nebylo památky. Myslela jsem, že jizvy od škrábání mi zůstanou, ale kůže se krásně zregenerovala. 99% zlepšení! S OK Tau plus byly po 3 měsících jaterní testy v pořádku! Nyní užívám výrobky OKG občas - preventivně a jsem stále bez problémů. Moc děkuji za pomoc!

Lucie K., Praha

Po 9 měsících zcela bez ekzému a alergie

Od 5 let jsem měla atopický ekzém spojený s mnoha alergiemi – každé jaro jsem byla opuchlá v obličeji, bývala jsem často nemocná a v pubertě se přidala alergie na nikl. Nepomáhalo nic – hormonální tablety ani masti předepsané lékaři. Změna přišla, až jsem se dostala k výrobkům OKG. Po 3 měsících užívání výrobků OKG jsem už nebyla nemocná, po 6 měsících začal ekzém ustupovat a po 9 měsících jsem zcela bez ekzému a bez alergie. Navíc jsem shodila 15 kg a to jsem ani o hubnutí neusilovala – šlo to samo. Trvalo tedy 9 měsíců, abych se zbavila příčiny uvnitř těla, ale investice do zdraví se vyplatila. Nedám na výrobky OKG dopustit a užívat je budu nadále jako prevenci a ochranu. Mohu tyto výrobky všem jen a jen doporučit.

Lucie Ch., Děčín

Do půl roku jsem měl pleť zcela čistou

První alergická reakce se mi objevila asi ve 3 letech, projevila se oteklou pusou, špatným dýcháním, slzením očí. Asi v 7 letech se začal objevovat ekzém - okolo rtů, pak se rozšiřoval po obličeji - pod očima, na čele, nose. Předepsané kortikoidy nezabíraly ani po 2 letech léčby. Pomohlo až používání produktů OKG, do půl roku jsem měl pleť zcela čistou a jsem úplně zdravý. Nyní mám 13 let.

Lukáš B., Březno

Po 2 měsících byl ekzém pryč!

Našemu synovi Timonkovi se po očkování objevil atopický ekzém. Nechtěli jsme, aby užíval hormonální přípravky - kortikoidy doporučené lékařem, použili jsme proto výrobky OKG. Začali jsme mu denně po kapkách dávat OK Alfu plus a OK Omegu plus a zároveň ho mazali OK Omegou plus. Také manželka, která kojila, užívala tyto výrobky. Výsledek? Už po 2 měsících byl ekzém pryč! Teď je Timonkovi 5 let a je naprosto zdravý!

Jiří Š., Brno

Ekzém po 8 letech "zkoušení" zmizel!

V roce 2002 se mi objevila vyrážka nebo ekzém na pravé noze v oblasti lýtka. Manželka mi vyzkoušela snad veškeré mastičky (včetně sádla s marihuanou), které byly možné, bohužel stále bez výsledku, nic nezabralo. Když jsem se doslechl o produktech OKG, rozhodl jsem se je zkusit. Objednal jsem si OK Gamu+ a začal používat vnitřně i zevně. Hned při prvním namazání mě noha pálila a svědila, což se při použití ostatních mastí nestalo. Po 14ti denním užívaní a mazání se vyrážka zčásti zahojila, dokonce suchá kůže okolo ní zmizela a má pokožka byla najednou hebká a téměř zdravá. Pokud mohu něco doporučit, tak jedině přírodní produkty od firmy OKG - určitě Vám také pomohou!

Václav B., Teplice

Vôbec sa mi neurobili pluzgiere

Popálila som si tri prsty na ľavej ruke. Potrela som si ranky hneď OK Gelom. Vôbec sa mi neurobili pluzgiere. Do večera som mala ranky zahojené. Som s gelom veľmi spokojná.

Marta B., Nová Baňa

OK Gel je perfektní na opary

Chválím OK Gel, je perfektní na opary.

Irena K., Nový Malín

Vlasy už mi nepadají!

Po porodu během kojení mně velmi vypadávaly vlasy, byly jich "chuchvalce" všude po bytě. Nepomáhalo nic. Až jsem vyzkoušela OK Omegu+. Výsledky se dostavily už po 1. měsíci a když jsem doužívala celé balení, bylo po trápení. Vřele doporučuji!

Veronika K., Lázně Bělohrad

Jizva je krásně zahojená

Jsem 6 týdnů po operaci klenby a palce na noze. Šlo o pátou operaci a s hojením jsem měla vždy velké problémy. Jizva byla zarudlá. Po aplikaci OK Gelu jsem do půl hodiny cítila úlevu, po 3 týdnech je jizva krásně zahojená. Jsem ráda, že jsem vyzkoušela gelík!

Ivana H., Nové Město nad Metují

Už za 1 měsíc bez ekzému!

Tomášek trpěl atopickým ekzémem. Začali jsme dávkovat 1 tobolku Factoru Base a 2x denně OK Omegu+. Ekzém sice začal ustupovat z pusinky, kde byl nejvíce rozšířený, ale postupně se začala tvořit místa na tělíčku a z toho jsme byli nešťastní. Zvýšili jsme tedy dávku Factoru Base na 2 tobolky a OK Omegu+ na 3x denně a postižená místa natírali častěji a čekali jsme. Po měsíci užívání těchto 2 přípravků došlo k mnohonásobnému zlepšení. Už za 1 měsíc byl Tomášek bez ekzému - a to jsme s ním bojovali již víc než půl roku! Vyplatilo se vydržet a nevzdávat se.

Dana K., Děčín

Letošní jaro je pro mě opravdu krásné...

Už od mládí trpím sennou rýmou a na levé ruce mívám celé léto ekzém. Nejhorší období pro mě bývá jaro. Od zimy užívám produkty OKG a mohu říct, že letošní jaro je pro mě opravdu krásné. Zatím jsem se obešla bez Zodaku (antihistaminikum) a moje ruka je čistá - ani stopy po ekzému (i když už jsem ve styku s hlínou). Jsem tomu moc ráda a říkám si, škoda jen, že jsem tyto úžasné výrobky nepoznala dříve.

Jitka W., Žďár nad Sázavou

Astma i ekzém je pryč!

Od narození naší dcerky jsme bojovali s ekzémem. Ve 2 letech jí bylo zjištěno i astma. Lékaři nám stále dávali různé mastičky, koupele, následně i homeopatika..., ALE MARNĚ! Na astma jsme měli 2 dýchací spreje. Vloni začala dcerka užívat výrobky OKG - OK Alfa+, OK Omega+ a poté jsme přidali ještě OKG Factor Base. Po 2 měsících užívání výrobků OKG je ekzém pryč. A na alergologii nám bylo sděleno, že je vše v pořádku a dýchací spreje nemusíme používat. ASTMA JE PRYČ! Jsem s výrobky OKG velmi spokojena! Užíváme je celá rodina.

Kateřina M., Žacléř

trávicí systém, endokrinní systém
vylučovací systém
oběhový a lymfatický systém
pohybový systém
nervová soustava
dýchací systém
optimální hmotnost a objem, metabolismus
povrch těla
celková kondice,odolnost,obranyschopnost
děti
zvířátka

POMÁHEJTE S NÁMI


pomáhejte s námi (pdf)

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Neznám heslo
×