...A JAKÉ JSOU ZKUŠENOSTI

Vážený a milý čtenáři, věříš, že vše na světě je možné? Ano, vše je možné. Veškerá omezení existují pouze v naší hlavě. Také se mi před několika lety zdálo toto tvrzení trošku přitáhnuté za vlasy, ale dnes už mohu potvrdit, že je to opravdu tak. Mnohokrát v životě mi bylo lékaři z různých oborů oznámeno, že můj zdravotní stav je neutěšený, složitý, těžko léčitelný, že se mám připravit na to, že už bude pouze jen hůř a bolesti, že budou chodit častěji a budou stále silnější. Avšak kdo to řekl, to jsem nebyla já. To nejsou moje slova. Zlobila jsem se a nechtěla jsem s tím souhlasit. „Já se nevzdám bez boje.“ A tak jsem stále bojovala se všemi nemocemi, které mne potkávali a bohužel, u mne také zůstávali, ať jsem se snažila, jak to jen šlo. Poslouchala jsem všechny lékaře na slovo, kupovala drahé léky i doplňky stravy - vše tak jak mi bylo doporučeno. Výsledek byl ten, že jsem se k lepšímu stavu svého zdraví nepřiblížila ani o milimetr. Ba naopak. Mezitím jsem se však začala měnit já. Potichounku, polehounku. Nebyla to totiž změna jako od plastického chirurga, byla to vnitřní změna. Změna myšlení. Poznala jsem, že všechno je energie a energie vždy následuje naši pozornost. Síla myšlenek je ryzí energie a moje myšlenky jsou jako neviditelné magnety, které k sobě přitahují vše, co se jim podobá. Když budu nahněvaná na nemoci a budu s nimi chtít bojovat, tak se stane, že s nimi budu válčit až do své smrti. Anebo si budu více všímat náznaků ve svém životě, chodit po světě s otevřenýma očima i srdcem a věřit své intuici. A hlavně se naučím mít ráda svůj život, sebe i své nemocné tělo. Mé přání uzdravit se mi do života přitáhlo paní Martinu Rypalovou, která spolupracuje s českou firmou OKG. Díky ochotě, laskavosti a znalostem této ženy vím, že už nemusím bojovat se všemi svými neduhy sama. Ať je to diabetes prvního typu, alergie, astma, atopický ekzém, stafylokok na kůži, nárůstky na páteři, gynekologické potíže, nedokrvené končetiny, šedý zákal, bolesti velkých kloubů, problémy s vyprazdňováním či stálé přibírání na váze. Teď na to mám svou armádu. Výrobky OKG budou za mne bojovat , mě bude stačit je jen užívat a sledovat jak vyhrávají jednu bitvu za druhou. Tak hr na ně! Nepřátel se nelekejte, na množství nehleďte! Já jsem připravená a být připraven, znamená vpustit do svého života všechny ty zázraky.
Alena H, Záměl

Do OKG jsem se registrovala, abych zlepšila zdraví své a svých dětí. Výrobky mě natolik přesvědčily o své síle, když nám pomohly, že jsem si je naprosto zamilovala! Ze začátku by mě ani nenapadlo, že někdy budu chtít spolupracovat se společností OKG, ale zaujala mě konference v Praze, kde jsem poznala úspěšné lidi - a rozhodla jsem se "jít do toho naplno". Nejen, že si pomalu plním své SNY (jedním z nich je, že jsem se nemusela vracet po skončení MD do zaměstnání a mohu se věnovat svým dětem), ale také pomáhám ostatním "k lepším zítřkům" po zdravotní i finanční stránce a tím obohacuji i sama sebe. Děkuji za tak úžasnou společnost, která dává lidem, co je v životě nejdůležitější - láska, zdraví a finance.
Tereza T., Praha

Ke spolupráci s OKG mě přivedly vážné problémy s vyoperovaným žlučníkem, se kterými si lékaři rok nevěděli rady. Emulips mi pomohl téměř ze dne na den. Uvědomila jsem si, že když pomohl mně, může pomoci i dalším lidem. Spojila jsem tak příjemné s užitečným - byla jsem na MD a tak se hodila každá koruna. Postupně se však můj příjem zvyšoval a po roce spolupráce mi firma dokonce zaplatila dovolenou u moře. Po 2 letech u OKG mi skončila rodičovská dovolená a já se už nemusela vrátit do původního zaměstnání. Nyní spolupracuji s OKG naplno.
Hana V., Jihlava

U firmy OKG jsem začala pracovat jako spokojený zákazník na slevě. Bylo to po úžasném zjištění, co umí Emulips. Po 2 letech práce v OKG s vyjímečnými výrobky a s vyjímečnými lidmi předávám zkušenosti všem, kteří chtějí něco dobrého udělat pro své zdraví a i těm, kteří hledají přivýdělek. Dnes už vím, že teď, co jsem v penzi a můj muž bude brzy taky, nemusíme se obávat finanční nejistoty. Za to jsem vděčná příležitosti, kterou jsem získala právě u OKG. .
Dagmar L., Brno

Jsem původním povoláním účetní a prac. příležitost OKG mi přišla do života v 2/2009. Tehdy jsem hledala jako maminka na MD s dvouletými dvojčátky přivýdělek, kterým bych mohla do rodinného rozpočtu donést nějakou „kačku“. Velmi brzy jsem zjistila, že jsem zabila tzv. „dvě mouchy jednou ranou“. Moji synové měli problémy se sníženou imunitou a díky výrobkům jsou zdraví, já jsem si upravila váhu, se kterou jsem nebyla po porodu spokojená a také jsem začala vydělávat peníze. Za pouhý 1 den jsem si vydělala na nový kočárek pro své syny! Ještě na MD jsem jsme si pořídili novější auto a vybavili klukům nový pokojíček. V létě 2011 jsme byli letecky u moře, a na tuto dovolenou nám také přispěla společnost OKG. Dnes spolupracuji s OKG naplno. Tato příležitost je opravdu pro každého, i pro samoživitelku, jako jsem já! Neznám lepší pracovní příležitost, vřele doporučuji!
Eva B., Opava

Ke společnosti OKG jsem se dostala, když jsem hledala přivýdělek při MD. Začátky byly zajímavé, v prvních 3 týdnech jsem si totiž vydělala 16 tisíc prodejem. OKG je pro mě obrovskou výzvou, společnost OKG spojuje lidi, má skvělou myšlenku a vizi, a to pomoci co nejvíce lidem v oblasti zdraví a peněz. Díky OKG mám nové přátele, zdraví, čas na rodinu, kdykoliv potřebuji, kariérní a osobní růst a příjmy, které přesahují trojnásobek běžného platu. Díky OKG dnes vím, kam můj život směřuje, kým chci být a kým jsem dnes. Jsem za OKG nesmírně vděčná, protože dává šanci všem, bez jakýchkoliv rozdílů, každý má právo uspět. Každý má díky OKG právo mít jiný a lepší život. Stačí se jen chopit šance. Děkuji svému manželovi, který je mi oporou, všem lidem v OKG, kteří se podílí na mém růstu a zakladatelům společnosti OKG za jejich obrovskou sílu vybudovat štěstí, zdraví a bohatství tolika lidem.
Andrea V., Brno

Do OKG jsem se registrovala v 6/2010 jako maminka na MD z důvodu přivýdělku. Tehdy jsem vůbec netušila, co všechno mi spolupráce s OKG přinese. Registrační poplatek je pro mě tou nejlepší investicí, kterou jsem ve svém životě mohla udělat. Otevřely se mi dveře do úžasného světa OKG. Díky výrobkům si celá rodina udržujeme a zlepšujeme nejcennější, co máme, NAŠE ZDRAVÍ! Díky OKG poznávám spousty jedinečných lidí, kteří jsou nejen mými spolupracovníky, ale hlavně skutečnými přáteli. Velmi si také cením propracovaného systému školení a podpory v osobním rozvoji. Díky "Univerzitě OKG" jsem se za 3 roky naučila víc, než za celý svůj život. Nyní pracuji s OKG naplno a není nic krásnějšího, než dělat práci, kterou MILUJI! Jsem sama svým vlastním pánem nejen v práci, ale i ve svém životě. Vím, že jsem ve správnou dobu, se správnými lidmi, v té nejlepší společnosti, která mi dává JISTOTU. Je veliký DAR, být součástí OKG! DĚKUJI za jedinečnou společnost, která mění životy lidí. Postupně mění i ten můj. Moc si to užívám a DĚKUJI za to.
Petra S., Mukařov

V 2/2013 mi skončila MD. A já se rozhodla plně věnovat jen OKG. Od 1 do 3/2013 jsem si jen prodejem vydělala přes 50 tisíc. Díky tomu si dnes vybíráme s rodinou dovolenou u moře. Miluji tuto příležitost a jsem za ní opravdu vděčná. Vděčná za to, že mohu z pohodlí domova pracovat, pomáhat lidem a plnit si své sny. OKG mi dává možnost kvalifikovat se na příspěvek na dovolenou a také možnost, aby se i lidé z mého týmu kvalifikovali a také si užili krásný čas dovolených s příspěvkem. A navíc si vydělali opravdu nádherné peníze. Děkuji. OKG je opravdu mou srdeční záležitostí. Našla jsem v ní svou druhou rodinu a cením si toho, že OKG není jen o penězích, ale také právě o přátelství, osobním růstu a o práci která mne neskutečně baví.
Dana K., Děčín

S firmou OKG jsem začala spolupracovat v 4/2009. Tak jako spousta maminek na MD, i já jsem hledala nějaký přivýdělek, který by vylepšil náš rodinný rozpočet. Zpočátku jsem si vydělala pár tisíc navíc a po roce, kdy mi MD končila, jsem se do původního zaměstnání už nevrátila - nemusela jsem! Můj "přivýdělek" mi vydělával stejnou částku jako před MD zaměstnání. A to byl jen začátek... Po třech letech byl můj výdělek trojnásobný oproti minulému zaměstnání. Dnes už nemusíme obracet každou korunu, ale můžeme si plnit i svoje sny! Velice děkuji za tuto skvělou příležitost, která mění životy lidí, a to ve všech směrech. Přidat se k OKG bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě!!!
Eva S., Třebíč

Původně jsem učila na střední škole. Po rozvodu jsem zůstala sama se dvěma náctiletými syny, velkým dluhem a psychicky na dně. S OKG pracuji od jejího založení 13. rok. Dluhy už mě netíží a radikálně se změnil můj životní styl. Jsem finančně i časově nezávislá, moje renta překročila 150 tisíc Kč/měs. Mohu dopřát synovi studium na VŠ, sobě i synovi špičkovou elektroniku, výbavu na lyže, snowboard, lyžování na ledovci, cestování... Podívala jsem se i do Číny. Pořídila jsem pro maminku dům na Vysočině, zrekonstruovala svůj byt na sídlišti a udělala jsem si radost - koupila jsem si úplně nové BMW - a "za hotové"! S OKG si uskutečňuji své sny! Díky za práci snů!
RNDr. Jana S., Brno

S OKG jsem začala spolupracovat jako maminka na MD, která hledala přivýdělek. Zaujaly mě čistě přírodní produkty a skvělé zkušenosti lidí, kteří je užívají. Po dvouleté spolupráci s OKG mi skončila MD a já místo nástupu do práce dala výpověď a naplno se začala věnovat OKG. Dnes už spolupracuji s OKG 5. rokem a rozhodnutí přidat se do OKG považuji za jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí. Můj příjem neustále roste a jsem finančně nezávislá. Obrovský bonus vidím také v časové nezávislosti, kdy si svůj čas řídím zcela sama. Získala jsem spoustu přátel a druhou rodinu. Vrátilo se nám nejcennější co máme - zdraví. A našla jsem smysl svého života - pomáhat lidem. Děkuji společnosti OKG, že nám umožňuje žít život podle našich představ.
Lýdie E., Tanvald

Do OKG jsem se registrovala jako maminka na mateřské dovolené za účelem přivýdělku. Mým cílem bylo vydělat si alespoň 2-3 tis./měs., abychom se měli líp. To se i stalo a navíc: produkty a spolupráce s OKG mě nadchla natolik, že pak za 3/4 roku jsem si pouhým doporučením produktů vydělala 100 tisíc. Díky fungujícímu systému odměňování, jsem si mohla dovolit koupit manželovi k 30-tinám zcela nové auto a to pořád není všechno. Přesto, že jsem pořád maminka na MD, tak si díky OKG plním svůj sen. Koupili jsme si pozemek a realizujeme stavbu domu. Cítím obrovskou vděčnost za OKG, která dává možnost nám ženám na MD z pohodlí svého domova si vydělat tak pohádkové peníze, které se běžně rovnají 2-násobku platu v zaměstnání. Všem mohu říct jediné: Přidejte se i Vy a časem poznáte, jaký je to dar! Děkuji.
Ing. Jana T., Jablonec nad Nisou

Při svém nedostatečně ohodnoceném a časově náročném zaměstnání studuji 3.rokem ČZU v Praze. Už 1. měsíc spolupráce s OKG jsem si přivydělal téměř 7 tisíc Kč a zúčastnil se konference OKG, což mě obrovským způsobem nadchlo. Poznal jsem skvělé lidi, slyšel spoustu příběhů a zkušeností, mohl se učit od těch nejlepších. Tehdy jsem se přesvědčil, že u OKG může uspět opravdu každý. Za 4 měsíce jsem dosáhl pozice Manažer a za 6 měsíců jsem odešel ze zaměstnání - spolupracuji naplno s OKG. Líbí se mi pomáhat lidem, zlepšovat jejich zdraví, zlepšovat životní styl... Vím, že naše práce má smysl. Děkuji OKG za tuto skvělou příležitost.
Tomáš L., Most

Jsem vděčná, že touha po zdraví mne přivedla ke společnosti OKG. V 3/2008 jsem se registrovala jako "zákazník na slevě". Jediné, o co mi šlo, bylo zdraví. Potřebovala jsem ho výrazně zlepšit nejen já, ale i rodina. Děsilo mě, co bude se mnou po MD. Byla jsem často nemocná a trpěla urputnými migrénami, při kterých jste k nepoužití. Všichni víme, jak je těžké sehnat práci pro maminku se dvěma dětmi. Navíc mě moje zdravotní omezení úplně srážela k zemi. Přemýšlela jsem o invalidním důchodu. S OKG výrobky přišlo zdraví a energie. Mé myšlenky se začaly měnit, otevřel se mi obzor. V OKG jsem viděla příležitost, jak pomoci zlepšit zdraví spoustě lidí - uviděla jsem pracovní příležitost, na kterou mohu být hrdá. Díky OKG mám svoji vlastní práci - pracuji na ŽL. Těší mě, že nejsem závislá na státu. Velké díky za vše, co jsem u OKG našla. Teď se těším do finančního důchodu :-). Težko se to předává - musí se to prožít :-)!
Ing. Dita K., Přelouč

Jsem maminka na mateřské dovolené a k OKG jsem přišla proto, abych si trochu přivydělala. Zpočátku jsem byla trochu nedůvěřivá, i přesto, že jsem měla obrovskou podporu lidí, kteří již u firmy nějakou dobu byli. Proto jsem jen zkoušela produkty. Když jsem po několika měsících zjistila, že skutečně fungují, začala jsem spolupracovat. Po prvních 2 týdnech jsem si vydělala 4000 Kč, a po půl roce jsem již byla na pozici Manažer. Nyní už nemusím být závislá na manželově výplatě. Jsem časově i finančně nezávislá. Mohu si dovolit kupovat věci, o jakých se mi ani nesnilo. Mám jistotu, že po skončení MD, nebudu muset hledat zaměstnání, protože mám práci, která plní mé sny. A já se budu moci věnovat jen své rodině a podnikání, které mě velice baví. Navíc jsem touto prací získala něco, co se jen tak někde nenajde. Je to má nová rodina. Lidičky, které mám moc ráda a těším se na každé setkání s nimi.
Lenka R., Praha

Nikdy by mě nenapadlo, že bych mohla mít takové příjmy, jako u společnosti OKG. Už v prvních 3 týdnech byl můj výdělek 16 tisíc Kč k mateřské dovolené. Už tehdy jsem si říkala, že po MD bych chtěla dělat tuto práci naplno, nechtěla jsem jít do běžného zaměstnání a můj sen se splnil! OKG mi dává vše, co si přeji - přátele, zdraví, peníze, svobodu, kariérní růst. Můj život má nyní opravdu "šťávu"! Jsem vděčná, že mohu být součástí firmy a podávat pomocnou ruku dalším lidem. Všichni mají příležitost být součástí, jen je potřeba nabídnutou příležitost přijmout. Tímto i samozřejmě děkuji společnosti OKG, že tu pro nás je.
Andrea V., Brno

V 36 letech jsem skončila v invalidním důchodu. Brala jsem hodně léků, proto jsem hledala možnost, jak do těla dostat k té spoustě chemie i něco zdravého. Na internetu jsem našla firmu OKG, prostudovala si stránky a měla jasno. První rok jsem byla jako zákazník na slevě, nakupovala jsem si sama pro sebe a občas někomu něco nabídla. Pak jsem se pustila do práce, začala chodit pravidelně na školení, zúčastnila se konference v Brně - kde jsem byla už jako Vedoucí konzultant a za dalšího půl roku jsem byla na pozici Manažer. Za toto krátké období jsem si vydělala nejen na nový notebook, dceři na zrcadlovku, ale i na báječnou dovolenou s manželem v Egyptě. S OKG se připravuji na důchod, ale ten finanční!!!
Vojtěška T., Slavičín

U firmy OKG jsem od 1/2009. Jako každá maminka na mateřské dovolené jsem i já hledala nějaký přívýdělek. Za 5, 6, 7/2009 jsem si pouze prodejem výrobků vydělala 100 tis. Kč. To nejlepší na této příležitosti je, že se můžu věnovat rodině i práci, nemám pevnou pracovní dobu, žádného šéfa a poznala jsem spoustu skvělých lidí. Děkuji.
Mgr. Michaela P., Jablonec n. Nisou

Chci poděkovat, že jsem mohla nejen vyzkoušet všechny výrobky OKG, ale i za to, že díky práci s nimi se mi zvýšil měsíční příjem o minimálně 3000 Kč - a hlavně se cítím potřebná, protože pomáhám druhým ku zdraví. Jsem na MD a díky práci v OKG teď vím, že později nebudu muset hledat práci, protože ji mám už teď. Je to práce, která mě baví a která mě činí užitečnou. Věřím, že OKG je moje nejen přítomnost, ale i budoucnost.
Martina K., Lipník n. Bečvou

Vyučila jsem se jako obráběčka kovů. U firmy OKG jsem začínala jako zákazník, potřebovala jsem zlepšit svůj zdravotní stav. Výrobky mi hodně pomohly, ale nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že budu s OKG spolupracovat. K rozhodnutí mi pomohla konference OKG v Brně. Udělala jsem dobře, že jsem přijela, tam jsem vše pochopila. Rozhodla jsem se nenechat si pro sebe, že mi výrobky OKG pomohly. Chtěla jsem se podělit s ostatními a pomoci těm, kteří to potřebují a o mou pomoc stojí. Spolupracuji společně s manželem, tato práce mě naplňuje, mám radost, že se lidem ulevuje, uzdravují se a jsou šťastnější.
Ivona Ch., Děčín

Necelých 8 let jsem podnikal ve stavebnictví, ukončil jsem činnost - psychicky, fyzicky i finančně vyčerpán. Přišlo zásadní rozhodnutí! Vyřídil jsem si licenci OKG a začal spolupráci. Tímto dnem se mi začal měnit život! Společně s manželkou jsme se vydali na cestu podnikáním s OKG, kde i obyčejní lidé (elektromechanik, dámská krejčová) bez jakýchkoliv zkušeností a talentu v mezinárodním obchodě mohou uspět. Realizujeme své sny. Koupili jsme si auto, které jsme si přáli a naším dalším velkým cílem je luxusně zařízený dům postavený na klíč - se vším, co k tomu patří... Neznáme lepší podnikání, než je podnikání na klíč OKG!
Jiří a Milena Š., Brno

...jak mohu začít?

>>> umíte si představit?
>>> podnikání šité přímo na míru
>>> ...a proč právě OKG?
>>> ...jaké jsou zkušenosti?
>>> ...jak mohu začít?
>>> ...kontakt

POMÁHEJTE S NÁMI


pomáhejte s námi (pdf)

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Neznám heslo
×